PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129}

Negocjator

The Negotiator
7,5 92 080
ocen
7,5 10 1 92080
7,5 11
ocen krytyków
Negocjator
powrót do forum filmu Negocjator

dla przykladu 1.Sabian przejmujacy dowodzenie ot tak 2.Roman ktorego wszyscy klepia po plecach a za dwa dni nikt mu nie ufa i nie wierzy(tak wiem wrobiono go,ale nikt mi nie wcisnie,ze wsrod kumpli myslano by ze raczej jest winny)3.Sabian ktory wozi sie i traktuje Romana z gory (ludzie on ma 4 osoby na muszce a juz jedna rozwalil!) wiec pomijajac fakt,ze od poczatku trzeba przymykac oczy na wiele glupotek film calkiem fajnie zrobiony a Samuel LJ i Kevin S pycha.Wiec raczej polecam

ocenił(a) film na 8
gombro

Nie ma w tym rzadnej głupoty. 1.W filmie wyraźnie było pokazane dlaczego to Sabian przejął dowodzenie, nie było ot tak. 2. Część myślała, że jest a inni myśleli, że nie jest. Snajper np. nie strzelił do Romana a miał go na muszce. Na tym polega wrabianie aby było wiarygodne. 3. Również było to klarownie przedstawione w filmie. Sabian wiedział, że Roman jest również negocjatorem, musiał przyjąć agresywną strategię.
Również polecam - 10/10.

ocenił(a) film na 8
_Pablos_

Zgadzam się z Pablem, wszystko było ok! Polecam również:)

ocenił(a) film na 10
_Pablos_

Nic dodać nic ująć : ) lepiej bym tego nie napisał.

Film jest super i również polecam.

użytkownik usunięty
Cinkowsky

Ja w filmie znalazłem tylko jedną niedorzeczność, a konkretnie: kiedy Sabian wynegocjował zakładnika w zamian za włączenie światła Roman oddał go i stał sobie z opuszczonymi rękami na wprost Sabiana który trzymał go na muszcze, mógł Sabian w tym momencie krzyknąć jesteś aresztowany i byłby koniec filmu:) oczywiście o ile to dobrze pamiętam bo film oglądałem już dawno.
Podobnie jak przedmówcy uważam że Gombro nie ma racji, a tak swoją drogą przypadkowo tak się składa, że Gambro to bardzo popularne słowo w mojej pracy i dość mało lubiane.

ocenił(a) film na 8

Podejrzewam, że w wyniku relacji jaka zaczęła się kształtować między dwoma panami, Roman nie przejąłby się słowami "jesteś aresztowany" tylko dałby dyla za pierwszą przeszkodę, a ostatnią rzeczą o jakiej marzył w tej sytuacji Sabian było strzelanie do kogokolwiek. Mogę się mylić, ale w tak bystrym filmie to trochę za duże uchybienie moim zdaniem.

użytkownik usunięty
gombro

DLa mnie jedyna glupota bylo strzelenie do komputera i wiara w to ze dane zostaly zniszczone.

ocenił(a) film na 7
gombro

największą - ale przy tym typową dla kina akcji lat 90-tych - głupotą była sama końcówka, gdy Sabian "zblefował" strzelając w Danny'ego. jasne, dzięki temu cała akcja się rozwiązała i wszystko było ok, ale kurna, no bez przesady! właśnie w amerykańskim kinie lansowane są te brednie, że od kuli można umrzeć (albo zostać kaleką) jedynie jak się dostanie w korpus/głowę. każdy inny strzał jest "ok, nic mi nie jest".

ocenił(a) film na 8
gombro

Danny nie zabil nikogo ogladales do konca? :/ dobre hoolywodzkie kino akcji ;] jak na tamte lata

bukat

ogladał, chodziło o to, że wszyscy myśleli, że zabił i dlatego Kevin jako negocjator wydawał się zbyt agresywny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones