PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129}

Negocjator

The Negotiator
7,5 92 110
ocen
7,5 10 1 92110
7,5 11
ocen krytyków
Negocjator
powrót do forum filmu Negocjator

ocenił(a) film na 9

Najdoskonalszy policyjny film jaki widziałem. Podobne komentarze pod adresem "S.W.A.T"
albo "Dzień Próby" to lipa, te projekty w ogóle nie mają startu do Negocjatora. Znakomity SL
Jackson i Kevin Spacey, jedyne co wydaje mi się w tej kwestii chybione to tak niska ocena...
ale kto tam zrozumie postronnych.
A teraz pytanko: widziałem kiedyś film, w którym koleś opanowuje budynek i zasiadłszy w
biurze z kamerami zwraca uwagę grubemu strażnikowi, by ten przestał drapać się po
dupie. Czy ktoś może kojarzy tytuł albo któregoś z aktorów?

Kadente

zdecydowanie "W akcie desperacji" z rewelacyjnym Michaelem Keatonem! ;)

http://www.filmweb.pl/film/W+akcie+desperacji-1998-194

ocenił(a) film na 9
ed j. rush

Obejrzałem i powiem tylko tyle: jak mogę się odwdzięczyć? :)

Kadente

proponuj :P

ocenił(a) film na 9
ed j. rush

Nie widziałem wszystkich filmów które są ci znane, ale skoro znasz mojego znajomego BBRodrigueza, niejaki szkic twoich upodobań posiadam. Na tę chwilę więc zaproponuję ci: z działu s-f cykl X-men, MIB, Transformers, Deja Vu oraz "Raport Mniejszości", z ewentualnie romantycznych/obyczajowych godny uwagi wydaje mi się "Zakochany bez pamięci" i "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", a takie projekty które uważam za obowiązkowe dla każdego bez względu na upodobania to z pewnością "Jestem Bogiem", "Fight Club", "Plan Doskonały" i "Angielska Robota"

Na tę chwilę wysłałem ci zaproszonko, jeśli przyjmiesz zobaczę więcej znanych ci tytułów i więcej zaproponuję.

I raz jeszcze dzięki ;)

Kadente

aż taki dobry był "jestem bogiem"?

i nie dziękuj już nooo... podałem tylko głupi tytuł filmu ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones