PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129}

Negocjator

The Negotiator
7,5 92 080
ocen
7,5 10 1 92080
7,5 11
ocen krytyków
Negocjator
powrót do forum filmu Negocjator

Czy znacie jeszcze dobre filmy o podobnej tematyce? Przede wszystkim chodzi mi o zderzenie dwóch silnych osobowości, charakterów, specjalistów w swojej fachu, tak jak w tym filmie S.L.Jacksona i Kevina Spacey. Oboje są doskonali w tym co robią i dochodzi do ich bezpośredniej konfrontacji. Można powiedzieć, że toczą swojego rodzaju pojedynek, w tym przypadku na słowa. Dodam jeszcze ,że chodzi mi o dobre filmy, z dobrą obsadą.

campari78

HEAT - dużo lepszy od tego filmu.
niezapomniany pojedynek Ala Pacino z Robertem de Niro.

ocenił(a) film na 6
chrismoltisanti

Zabojcy (Assassins) z Sylvestrem Stalone i Antonio Banderasem. Swietny film. Co do Heat to rowniez polecam.

Loszo

Assassins też polecam ;)
ale to jednak nie ta liga co Heat

ocenił(a) film na 10
chrismoltisanti

oczywiście SZAKAL - (the Jackal) - Bruce Willis, Richard Gere

ocenił(a) film na 10
Eken

w sumie to jeszcze Chuck Norris i Bruce Lee w "Drodze Smoka" :P:P:P

ocenił(a) film na 10
Eken

gdzie ty widziałes(aś) tam jakis pojedynek, tam była tyklko gadanina i nic wiecej

ocenił(a) film na 6
chrismoltisanti

No bo Pacino i De Niro w jednym filmie ciezko przeskoczyc.

campari78

jest jeszcze jeden film, o którym tutaj zapomniano:
"Na linii ognia"
pojedynek Clinta Eastwooda z Johnem Malkovichem

użytkownik usunięty
campari78

"Dzień szakala"-film z 73r.Perfekcyjnie dopracowany,bez niepotrzebnych fajerwerków,klasyk.

campari78

No zapomnieliscie jeszcze o filmie MIKOŁAJ KONTRA BAŁWANEK! trojwymiarowe postaci nie takie plaskie jak w heat

ocenił(a) film na 8
campari78

Ja bym dodał "Ściganego", czyli pojedynek Tommy'ego Lee Jonesa i Harrisona Forda oraz "Karmazynowy przypływ" - Hackman vs Washyngton

ocenił(a) film na 8
Ramiuss

"Plan doskonały" Clive Owen i Denzel Washington.

ocenił(a) film na 9
campari78

niewiem czy ten film można zaliczyć do spotkania silnych osobistosci, ale dla mnie był swietny: "Twierdza" Sean Connery (razem z Nicolasem Cage'em) i Ed Harris co o tym myślicie?

ocenił(a) film na 8
campari78

Face/Off - "Bez twarzy" Johna Woo, dobry film z dobrą obsadą(John Travolta i Nicolas Cage)

ocenił(a) film na 7
campari78

Pojedynek snajperow-"Wróg u bram" (Jude Law,Ed Harris)

campari78

Chętnie dodam do tej listy trzy filmy:
"Polowanie na Czerwony Październik" czyli Sean Connery i Sam Neill kontra Alec Baldwin.
"Szklana pułpka"-Bruce Willis-Alan Rickman.
"Robin Hood:Książe złodziei"-Kevin Costner i Morgan Freeman-Alan Rickman.

campari78

Można dorzucić Wiliam Defoe i Tom Berenger w plutonie.

campari78

nie wiem czy bylo "Nozownik" z Tommy Lee Jonsem.

ocenił(a) film na 9
aroundthebend

Odgrzebałem swój stary post. Prawie wszystkie zaproponowane w tym wątku filmy już widziałem. Największe wrażenie wywarł na mnie "Wróg u bram". Dla mnie klasyka pojedynków filmowych. Dzięki za wszystkie sugestie. Od siebie dorzucam jeszcze "Prestiż". Rewelacyjny film.

ocenił(a) film na 8
campari78

"Obcy kontra Predator"-Rewelacyjna gra postaci i niesamowita wartka akcja...Buahahaha

ocenił(a) film na 7
campari78

hmm, z tego co ostatnio widziałam to może Metro strachu (Travolta Vs Denzel Washington) Poza tym osobowość która mnie po prostu rozwaliła to Jocker (Heath Ledger) z Mrocznego Rycerza.

ocenił(a) film na 8
nuska007

faktycznie Joker był niesamowity, taki psychopatyczny i w ogóle.

a tak poza tym to polecam do zapoznania się z filmem ,,Przylądek strachu"
De Niro vs Nolte

ocenił(a) film na 8
campari78

"Twierdzę" ktoś już zaproponował, a więc zachęcam do obejrzenia "Słabego punktu" (Freacture) z A.Hopkinsem i R.Goslingiem. Świetny film!!

ocenił(a) film na 9
campari78

A ja polecam "Karmazynowy Przypływ" moze troche inna tematyka ale w bardzo dobrym wykonaniu.

ocenił(a) film na 10
campari78

M jak miłość walka z moda na sukces piękno kina.

ocenił(a) film na 10
campari78

Tango i Cash :D z Sylwestrem Stalonem polecam :)

ocenił(a) film na 7
campari78

"Podejrzany" Freeman vs Hackman. Trzyma w napięciu, dobrze się oglądą,
odpowiednia muzyka - bardzo dobra pozycja, polecam.

ocenił(a) film na 10
campari78

MROCZNY RYCERZ wcale nie oglada sie go jak batmana jest poprostu genialny a klimatem najbardziej zblizony do negocjatora wg mnie.

ocenił(a) film na 8
campari78

Keanu Reeves I Al Pacino w Adwokackie diabła

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones