filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Slamdance
2022
https://slamdance.com/festival/
Festiwal Filmowy Slamdance
Data wręczenia nagród:
23 stycznia
Główna Nagroda Jury
Najlepszy film
wygrane
Hannah Ha Ha
(2022)
Joshua Pikovsky
,
Jordan Tetewsky
Udział w konkursie głównym
nominacje
Actual People
(2020)
Kit Zauhar
Honeycomb
(2022)
Avalon Fast
Ostatni komers
(2020)
Dawid Nickel
Psy terapeutyczne
(2022)
Ethan Eng
Snežana na krajot umira
(2022)
Kristijan Risteski
Śmierć cywilna
(2022)
Clay Tatum
Yelling Fire In An Empty Theater
(2021)
Justin Zuckerman
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Forget Me Not
(2021)
Olivier Bernier
Udział w konkursie na najlepszy film dokumentalny
nominacje
Ferroequinology
(2021)
Alex Nevill
imperfect
(2021)
Brian Malone
,
Regan Linton
New Jack
(2021)
Danny Lee
,
Noah Lee
Sylvie of the Sunshine State
(2022)
Sasha Levinson
Underdog
(2021)
Tommy Hyde
Najlepszy krótkometrażowy film animowany
wygrane
Jestem tutaj
(2020)
Julia Orlik
Rodzina opiekuje się sparaliżowaną, starszą kobietą.
Najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny
wygrane
The Ritual to Beauty
(2020)
Shenny de Los Angeles
,
Maria Marrone
Najlepszy krótkometrażowy film fabularny
wygrane
Ratking
(2022)
Eric Colonna
Udział w konkursie na najlepszy film krótkometrażowy
nominacje
Bracha
(2020)
Mickey Triest
,
Aaron Geva
Chiatura
(2021)
Toby Andris
Dalej jest dzień
(2020)
Damian Kocur
Miegamasis rajonas
(2020)
Vytautas Katkus
Udział w konkursie na najlepszy krótkometrażowy film animowany
nominacje
Okruszki życia
(2020)
Katarzyna Miechowicz
Plantarium
(2020)
Tomasz Ducki
Nagroda Specjalna Jury
Wyróżnienie za występ aktorski
wygrane
Bracha
(2020)
Batel Moseri
Wyróżnienie Specjalne Jury
Dla filmu dokumentalnego
wygrane
Furia
(2021)
Krzysztof Kasior
Ola marzy o karierze zawodowej fighterki, chcąc wyrwać się z prowincjonalnego blokowiska i osiedlowej patologii.
Dla filmu fabularnego
wygrane
Ultrainocencia
(2020)
Manuel Arija de la Cuerda
Dla krótkometrażowego filmu fabularnego
wygrane
Na razie, śmieci
(2021)
Romain Dumont
Trzech śmieciarzy zostaje zaproszonych do domu premiera na świąteczną kolację.
Nagroda Publiczności
Najlepszy film
wygrane
Śmierć cywilna
(2022)
Clay Tatum
Bezrobotny fotograf spotyka dawno niewidzianego kumpla, który twierdzi, że nie żyje.
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Iron Family
(2022)
Patrick Longstreth
Nagroda Specjalna
Nagroda 'Spirit of Slamdance'
wygrane
Sylvie of the Sunshine State
(2022)
Sasha Levinson
Wyróżnieni w roku 2022
Bracha
(
1/2
)
Śmierć cywilna
(
1/2
)
Sylvie of the Sunshine State
(
1/2
)
Jestem tutaj
(
1/1
)
Furia
(
1/1
)
Hannah Ha Ha
(
1/1
)
Forget Me Not
(
1/1
)
Ultrainocencia
(
1/1
)
Iron Family
(
1/1
)
Ratking
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.