filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Festiwal Mediów
2004
https://czlowiekwzagrozeniu.pl/
Festiwal Mediów "Człowiek w zagrożeniu"
Data wręczenia nagród:
27 listopada
Festiwal odbył się w dniach 24-27 listopada 2004r.
Biała Kobra
Grand Prix Festiwalu
wygrane
Zwycięzcy i przegrani
(2004)
Mirosław Dembiński
Przygotowania i przebieg finałów Mistrzostw Świata Bezdomnych w Piłce Ulicznej, które odbyły się w lipcu 2003 roku w Austrii. Jest to idea mająca na celu zmianę podejścia ludzi do bezdomności.
Udział w konkursie głównym
nominacje
Agencja przetrwania
(2003)
Jarosław Kamieński
Alterglobaliści
(2005)
Andrzej Wojciechowski
Bez reguł
(2004)
Tomasz Blachnicki
Casting
(2004)
Bożena Klimus
,
Jan Zub
Dzieciństwo w cieniu śmierci
(2004)
Małgorzata Imielska
Dziennikarz
(2004)
Leiv Igor Devold
Generacja C.K.O.D.
(2004)
Piotr Szczepański
Herkules
(2004)
Lidia Duda
Jak motyl
(2004)
Ewa Pięta
Jakoś to będzie
(2004)
Marcin Koszałka
Jestem
(2004)
Maciej Adamek
Może i Pan Bóg stary już
(2004)
Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz
Po cud
(2004)
Jarosław Sztandera
Polak
(2004)
Lukas Zünd
PTSD 309.81
(2003)
Jan Zub
,
Marzena Woźniak
Smuga cienia
(2005)
Maciej Majchrzak
Śledczak
(2004)
Sylwester Latkowski
Tomek W.
(2004)
Anna Więckowska
Wewnętrzna moc
(2005)
Maria Poszwińska
Węgiel
(2003)
Joanna Sławińska
,
Maria Zmarz-Koczanowicz
Wszyscy jesteśmy z węgla
(2004)
Tomasz Wiszniewski
Zemsta i pamięć
(2004)
Krzysztof Wojciechowski
Życie jak chleb
(2004)
Eugeniusz Szpakowski
Nagroda Specjalna
Dyplom honorowy
wygrane
Łyżeczka życia
(2003)
Michał Nekanda-Trepka
M jak mama
(2004)
Piotr Wąsiński
,
Mirosław Spychalski
Taka ładna, taka młoda...
(2004)
Barbara Pawłowska
Wewnętrzna moc
(2005)
Maria Poszwińska
Medal Fundacji Monumentum Iudaicum Lodzense
wygrane
Z głębokości wołam...
(2005)
Wojciech Gierłowski
Nagroda Ava Film
wygrane
Jak motyl
(2004)
Ewa Pięta
Nagroda im. Aleksandra Kamińskiego
wygrane
Życie jak chleb
(2004)
Eugeniusz Szpakowski
Nagroda Wytwórni Filmów Oświatowych i Programów Edukacyjnych w Łodzi
wygrane
Jestem
(2004)
Maciej Adamek
Studia Filmowego OPUS FILM
wygrane
Wszyscy jesteśmy z węgla
(2004)
Tomasz Wiszniewski
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi
wygrane
Born Dead
(2004)
Jacek Bławut
Po cud
(2004)
Jarosław Sztandera
Wyróżnieni w roku 2004
Po cud
(
1/2
)
Jak motyl
(
1/2
)
Wszyscy jesteśmy z węgla
(
1/2
)
Jestem
(
1/2
)
Wewnętrzna moc
(
1/2
)
Życie jak chleb
(
1/2
)
Łyżeczka życia
(
1/1
)
Born Dead
(
1/1
)
Z głębokości wołam...
(
1/1
)
Zwycięzcy i przegrani
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.