filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Animator
2008
http://www.animator-festival.com/
Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator
Data wręczenia nagród:
12 lipca
Miejsca:
Poznań
Festiwal odbył się w dniach 7-12 lipca 2008r.
Złoty Pegaz
Grand Prix
wygrane
Madame Tutli-Putli
(2007)
Chris Lavis
,
Maciek Szczerbowski
Podróżująca nocnym pociągiem madame Tutli-Putli mierzy się z duchami swojej przeszłości.
Udział w konkursie głównym
nominacje
Alter ego
(2007)
Kuba Gryglicki
Cztery
(2007)
Ivana Šebestová
Dokumanimo
(2007)
Małgorzata Bosek
Kieselstein
(2007)
Ellen Hoffmann
Mr. Schwartz, Mr. Hazen & Mr. Horlocker
(2007)
Stefan Müller
Nasza wspaniała natura
(2008)
Tomer Eshed
POST!
(2008)
Matthias Bruhn
,
Christian Asmussen
Powrót
(2008)
Anna Błaszczyk
Przejście Żydów przez Morze Czerwone
(2007)
Krzysztof Kiwerski
Radostki
(2009)
Magdalena Osińska
Refreny
(2007)
Wioletta Sowa
Seemannstreue
(2008)
Anna Kalus
Steps
(2006)
Eran Lazar
Studnia
(2008)
Andrzej Gosieniecki
Świadek 1919-2004
(2008)
Krzysztof Kiwerski
W odmętach kosmosu, czyli gdzie jest księżyc?
(2008)
Robert Turło
Wszystko płynie
(2007)
Edyta Turczanik
Zatrudnienie
(2008)
Santiago Bou Grasso
Srebrny Pegaz
Zdobywca
wygrane
Muto
(2008)
Blu
Wieloznaczna, surrealistyczna animacja namalowana na miejskich murach w pomieszczeniach w Baden i na zewnątrz w Buenos Aires.
Brązowy Pegaz
Zdobywca
wygrane
Laska
(2008)
Michał Socha
Nagroda Specjalna Jury
Zdobywca
wygrane
Linia życia
(2007)
Tomasz Ducki
Bliskie spotkanie ze światem, w którym reguły są twarde, ścieżki wąskie, błędy fatalne w skutkach, a do tego od niczego nie ma odwrotu. Brzmi znajomo?
Wyróżnienie
Za film dla dzieci
wygrane
Tôt ou tard
(2007)
Jadwiga Kowalska
Za debiut
wygrane
Dokumanimo
(2007)
Małgorzata Bosek
Gospodyni domowa, czyli współczesny Syzyf rodzaju żeńskiego. Kobieta ratuje się przed ogłupiającym wpływem kołowrotu domowych zajęć, uciekając w radosną twórczość - układanki ze śmieci.
Za muzykę i dźwięk
wygrane
Seemannstreue
(2008)
Anna Kalus
,
Florian Käppler
Za scenariusz
wygrane
Cztery
(2007)
Ivana Šebestová
Nagroda Specjalna
Nagroda Dyrektorów Festiwalu
wygrane
Exit
(2006)
Grzegorz Koncewicz
Wyróżnieni w roku 2008
Dokumanimo
(
1/2
)
Cztery
(
1/2
)
Seemannstreue
(
1/2
)
Madame Tutli-Putli
(
1/1
)
Tôt ou tard
(
1/1
)
Exit
(
1/1
)
Muto
(
1/1
)
Laska
(
1/1
)
Linia życia
(
1/1
)
Mr. Schwartz, Mr. Hazen & Mr. Horlocker
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.